قیمت خرید بیت‌کوین : 335,060,000 ریال
قیمت فروش بیت‌کوین : 309,504,576 ریال

چگونه بیت‌کوین بفروشم؟

اگر شما صاحب مقداری بیت‌کوین هستید و میخواهید آن را فروخته و پول آن را دریافت کنید باید ابتدا بیت‌کوین ها را به حساب خود در سایت منتقل کنید. برای این کار باید با حساب کاربری خود در سایت وارد شده و وارد بخش واریز به حساب شوید و گزینه ارسال بیت‌کوین را انتخاب کنید. در این بخش آدرسی با طول تقریبی 34 حرف به شما داده میشود که میتوانید برای ارسال بیت‌کوین از آن استفاده کنید. پس از دریافت بیت‌کوین توسط ما، مقدار بیت‌کوین ارسالی در موجودی بیت‌کوین شما نمایش داده خواهد شد و شما میتوانید بلافاصله شروع به فروش بیت‌کوین کنید.

فروش بیت‌کوین آسان است. شما باید وارد بخش خرید و فروش شوید. در این بخش دو گزینه برای شما وجود دارد. راحترین گزینه خرید و فروش فوری است که بصورت اتوماتیک بیت‌کوین را به بالاترین قیمت بازار می فروشد. گزینه دوم خرید و فروش در قیمت معین است که به شما اجازه میدهد که بیت‌کوین را به قیمتی که خودتان فکر میکنید بفروشید. در این روش شما قیمتی را که بالاتر از قیمت فعلی بازار است درخواست میکنید و اگر قیمت بازار به قیمت پیشنهادی شما رسید، بیت‌کوین های شما در همان قیمت فروخته خواهد شد.

فروش بیت‌کوین آسان است

  • حسابی در سایت باز کنید.
  • به بخش واریز به حساب بروید و گزینه ارسال بیت‌کوین را انتخاب کنید و بیت‌کوین های خود را به آدرس نمایش داده شده در این بخش ارسال کنید.
  • به محض اینکه موجودی بیت‌کوین شما در سایت نمایش داده شد به بخش خرید و فروش رفته و بیت‌کوین های خود را بفروشید.

زمانی که توانستید با موفقیت بیت‌کوین خود را بفروشید، میتوانید مبلغ ریالی آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید.