قیمت خرید بیت‌کوین : 335,060,000 ریال
قیمت فروش بیت‌کوین : 309,504,576 ریال

چگونه بیت‌کوین بخرم؟

پیش از هر کاری، شما باید مبلغی پول به حساب خود در سایت منتقل کنید. برای این کار باید با حساب کاربری خود در سایت وارد شوید و وارد بخش واریز به حساب شده و گزینه ارسال ریال را انتخاب کنید. در این بخش اطلاعات حساب بانکی ما را خواهید یافت. پس از اینکه مبلغ مورد نظر خود را به حساب ما واریز کردید، باید فرم واریز به حساب را تکمیل کرده و ارسال کنید. پس از ارسال فرم، ما اطلاعات مربوط به واریز شما را بررسی کرده و حساب شما را در سایت شارژ خواهیم کرد. پس از آن شما میتوانید موجودی ریالی خود را در سایت ببینید و شروع به خرید بیت‌کوین کنید.

خرید بیت‌کوین آسان است. شما باید وارد بخش خرید و فروش شوید. در این بخش دو گزینه برای شما وجود دارد. راحترین گزینه خرید و فروش فوری است که بصورت اتوماتیک بیت‌کوین را به پائین ترین قیمت بازار خریداری میکند. گزینه دوم خرید و فروش در قیمت معین است که به شما اجازه میدهد که بیت‌کوین را در قیمتی که خودتان فکر میکنید خریداری کنید. در این روش شما قیمتی را که پائین تر از قیمت فعلی بازار است درخواست میکنید و اگر قیمت بازار به قیمت پیشنهادی شما رسید خرید شما در همان قیمت انجام خواهد شد..

خرید بیت‌کوین آسان است

  • حسابی در سایت باز کنید.
  • مبلغی پول به حساب خود در سایت واریز کنید.
  • به محض اینکه مبلغ واریزی شما در سایت نمایش داده شد به بخش خرید و فروش رفته و کلید خرید را انتخاب کنید.

زمانی که توانستید با موفقیت بیت‌کوین را خریداری کنید میتوانید آن را به کیف پول الکترونیکی خود منتقل کنید یا برای دیگران ارسال کنید.