قیمت خرید بیت‌کوین : 335,060,000 ریال
قیمت فروش بیت‌کوین : 309,504,576 ریال

از کجا شروع کنم؟

برای شروع شما باید در سایت یک حساب باز کنید. باز کردن حساب رایگان و آسان است. فرم باز کردن حساب را پر کرده و ارسال کنید. برای تکمیل باز کردن حساب ایمیلی حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال میشود. وارد ایمیل خود شده و با کلیک کردن بروی لینک فعال سازی، حساب خود را فعال کنید. با ایمیل و کلمه عبور خود وارد سایت شوید.

موجودی حساب خود را افزایش دهید

در مرحله بعد، شما باید مبلغی را به حساب خود در سایت منتقل کنید. برای این کار وارد بخش واریز به حساب شوید و یکی از دو روش موجود را انتخاب کنید. اگر قصد خرید بیت‌کوین را دارید ارسال ریال و اگر قصد فروش بیت‌کوین را دارید ارسال بیت‌کوین را انتخاب کنید.

حساب شما به عنوان کیف پول بیت‌کوین هم عمل میکند

شما می توانید از حساب خود در سایت به صورت یک کیف پول الکترونیکی هم استفاده کنید. اگر قصد خرید از فروشگاهی را دارید میتوانید وارد بخش برداشت از حساب شده و گزینه برداشت بیت‌کوین را انتخاب کنید. در این قسمت میتوانید آدرس بیت‌کوین فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید و مبلغ خرید را وارد کنید. عملیات برداشت بلافاصله انجام خواهد شد.

اگر قصد دریافت بیت‌کوین از کسی را دارید میتوانید از بخش واریز به حساب گزینه واریز بیت‌کوین را انتخاب کنید و آدرس بیت‌کوین خود را به ارسال کننده بدهید تا بتواند مبلغ بیت‌کوین را برای شما واریز کنید. سایت بطور اتوماتیک به محض دریافت بیت‌کوین، موجودی بیت‌کوین شما در سایت را بروز میکند.